Jdi na obsah Jdi na menu

Hra Plamen 8.10.2011 Jizbice

11. 10. 2011

Závod požární všestrannosti

 Podzimní kolo hry plamen se konalo 8.10.2011 na Jizbici u Čechtic.
Za nepříznivého počasí to vypadalo, že  se závod nepoběží, ale počasí se umoudřilo.
Po slavnostním nástupu, byla zahájena soutěž.
Jako první vybíhaly mladší děti, jejich dráha byla dlouhá 2km.Poté přišly na start děti starší, ty měli trať dlouhou 3km.Mladší a starší děti plnily cestou disciplíny – střelba vzduchovkou, požární ochrana, základy topografie, zdravověda, uzle a překonání po vodorovném laně.
Po odběhnutí starších MH přišly na řadu dorostenky  - družstvo, dorostenky – jednotlivkyně a jako poslední vybíhali dorostenci – jednotlivci.Dorostenci plnili cestou disciplíny – střelba vzduchovkou, požární ochrana, přesun podle azimuty, optická signalizace, zdravověda, vodní příkop a šplh.
Z důvodu nepříznivého počasí a zimy, byl zrušen nástup.Družstva po odběhnutí a  obědě mohla s vedoucími odjet domu.Vedoucí si diplomy za umístění vyzvednou  na OSH Benešov.
Soutěž se vydařila, až na to počasí, které nám nepřálo.Poděkování patří pořadatelům SDH Čechtice a také všem rozhodčím, kteří byly na stanovištích přes 5 hodin.
Soutěže se zúčastnilo 15 družstev mladších ( 25 hlídek ), 18 družstev starších ( 28 hlídek), 1 družstvo dorostenek, 6 dorostenek – jednotlivkyň a 10 dorostenců – jednotlivců.
 

Mladší se umístili na krásném 6. místě a starší na 9. místě.

 

clip_image002.jpg


clip_image002.jpg

 

 

 

zde je odkaz na pár fotek :

http://hasicikrhanice.rajce.idnes.cz/Hra_Plamen_Jizbice_8.10.2011

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář